Wo Long Fallen Dynasty XboxWo-Long-Fallen-Dynasty-Xbox


2,196,000 تومان

برای فعال شدن سبد خرید و نمایش قیمت ، گزینه های محصول را از کادر بالا انتخاب کنید.

Product total
Options total
Grand total

( آخرین بروزرسانی : 20 خرداد, 1402 )

ویژگی های کلیدی محصول

  • زمان تحویل : 1 الی 4 ساعت

توضیح کوتاه

از اعماق تاریکی ، یک اژدها صعود می کند. یک بازی RPG اکشن سه پادشاهی جدید Dark Fantasy از Team Ninja ، توسعه دهندگان NIOH.

نقاط قوت نقاط ضعف
  • سازگار با Xbox Series X|S
  • سازگار با Xbox One
  • سازگار با Windows

معرفی : Wo Long Fallen Dynasty Xbox

از اعماق تاریکی ، یک اژدها صعود می کند. Wo Long Fallen Dynasty Xbox یک بازی RPG اکشن سه پادشاهی جدید Dark Fantasy از Team Ninja ، توسعه دهندگان NIOH.

184 میلادی ، در زمان سلسله ی Later Han چین. این سرزمین با هرج و مرج و تخریب غلبه می شود. سلسله امپریالیستی که سالها رونق گرفت، اکنون در حال فروپاشی است.

Wo Long Fallen Dynasty داستانی چشمگیر و پر از عمل از یک سرباز شبه نظامی بی نام است که برای بقا در یک نسخه خیالی تاریک از سلسله Later Han که در آن شیاطین سه پادشاهی را دچار طاعون می کنند، می جنگد. بازیکنان با موجودات کشنده و سربازان دشمن با استفاده از شمشیربازی بر اساس هنرهای رزمی چینی می جنگند و سعی می کنند با بیدار کردن قدرت واقعی از درون، بر شانس غلبه کنند.

وو لانگ به اژدهای خمیده اشاره دارد، و همچنین به یک قهرمان یا شخص بزرگی اشاره دارد که هنوز شناخته نشده است. این داستان افسران است که بعداً در دوره “ناشناخته” خود قهرمان می شوند ، و همچنین داستان ظهور یک شخصیت اصلی از هیچ است.

Wo Long Fallen Dynasty Xbox نسخه ماکروسافت این مزیت را دارد که با خرید آن میتوانید بازی را روی کامپیوتر ( از طریق اکانت ماکروسافت کنسول شما ) نیز اجرا کنید.

wo long fallen dynasty thumbnail

برای اطلاعات بیشتر در مورد Wo Long Fallen Dynasty Xbox در صفحه ماکروسافت این بازی کلیک کنید.

دیدگاه

دیدگاهی ثبت نشده.

اولین نفری باشید که نظر می دهید برای “Wo Long Fallen Dynasty Xbox”