Nobody's Left

Always expect the unexpected when Nobody’s Left to back you up!

اکشن، ماجراجویی

در یک شهر با فضای آخرالزمان، پس از جنگ، مردان معمولی دیگر نمی توانند عادی بمانند، انطباق پذیری برای محافظت از عزیزان شما ضروری است. مسئولیت را بر عهده بگیرید و این تغییر را در یک بازی با داستان سرایی احساسی رهبری کنید. فراموش نکنید، همیشه انتظار چیزهای غیرمنتظره را داشته باشید، زمانی که هیچ کس پشتیبان شما نیست!

Madrain Studio

.Created by a Gamer, For Gamers

Stalker

یکی از راه‌های رویارویی با دشمنان در «Nobody’s Left» این است که توسط آنها غافلگیر می شوید، در اینجا منظور ما به طور خاص دشمنانی است که از حضور شما مطلع شده‌اند اما پنهان شده و منتظر زمان مناسب برای شکار شما هستند! پس مراقب آنها باشید و زیاد عجله نکنید.

ماموریت های مخفی

گاهی اوقات شانس با شما یار نیست، آن وقت است که باید از مهارت های پنهان شدن خود برای از بین بردن دشمنان استفاده کنید. سر و صدا، خطر مرگ را به همراه دارد.

داستان سرایی فرهنگی منحصر به فرد

برای یافتن موارد مخفی شده در هر مرحله زمان بگذارید، هر مورد حاوی داستان‌سرایی فرهنگی منحصربه‌فردی در مورد بازی است که می‌تواند به سؤالات شما پاسخ دهد و اجازه می‌دهد همه چیز معنادارتر شود.

نبرد تن به تن

وقتی همه چیز اشتباه می شود، و نبض شما آماده است تا صاف شود، زمانی که بالاترین کیفیت موسیقی بازی باعث می شود آدرنالین شما حتی شدیدتر شود، اگر تسلیم نشوید هنوز فرصتی برای زندگی وجود دارد!

انتقام مسلحانه

مکانیک های کارکرد اسلحه بدون کمک برای هدف گیریست به این معنی که برای عبور از چالش ها نیاز به مهارت تیر اندازی خود دارید، به خصوص زمانی که حریف شما نیز باهوش باشد. قبل از اینکه خیلی دیر شود آنها را از پا در بیاورید.

پلتفرم ها

Platforms

کامپیوتر

به زودی در استیم ...

اکس اکس

به زودی ...

پلی استیشن

به زودی ...

Webpage Designed by DaneSh in Earth, Milky Way, Universe.