گیفت کارت ولورانت پوینت

گیفت کارت ولورانت پوینت

گیفت کارت Valorant Point یا به اختصار VP یک پرداخت الکترونیکی برای بازی Valorant از شرکت رایت گیمز است. کاربران می توانند با استفاده از گیفت کارت ولورانت پوینت، به راحتی به واحد پول داخلی بازی دسترسی داشته و از آن برای خرید هیرو ها، اسکین و آیتم ها در بازی استفاده کنند. گیفت کارت Valorant Point می تواند به عنوان هدیه به دوستان و خانواده ارائه شود. با این کارت، شما می توانید تجربه لذت بخشتری از بازی خود را داشته باشید.

خرید ولورانت پوینت

برای خرید VP باید ابتدا ریجن اکانت خود را بررسی کنید و مدنظر قرار دهید. سپس مقدار ولورانت پوینت مورد نیاز خود را مطابق با ریجن اکانت خود از بالای صفحه انتخاب و خریداری کنید. دقت کنید گیفت کارت ولورانت پوینت باید با آی پی کشوری از ریجن اکانت شما فعال شود. برای مثال اگر بر روی سرور اروپا بازی میکنید می توانید از آی پی کشور هایی مانند آلمان، ایتالیا و … برای فعال کردن کد این محصول استفاده کنید.

ولورانت پوینت ترکیه

از آنجایی که واحد پول اکانت های کشور ترکیه لیر است پس قیمت محصولات درون بازی نیز با واحد لیر محاسبه می شود و اکثرا قیمت مناسب تری نسبت به ولورانت اروپا دارند. دقت کنید پلیر های ریجن های مختلف در سرور مخصوص خودشان بازی می کنند پس اگر شما در سرور اروپا بازی می کنید امکان خرید VP ترکیه را ندارید.

خرید ولورانت پوینت ارزان

در ایزی پینگ همیشه سعی میکنیم قیمت گیفت کارت ها در پایین ترین حالت باشد پس میتوانید با خیال راحت خرید خود را انجام دهید. پیشنهاد می شود قیمت ها را با سایر فروشگاه ها مقایسه کنید.