گیفت کارت ریوت پوینت

گیفت کارت ریوت پوینت

گیفت کارت Riot Point یا به اختصار RP یک پرداخت الکترونیکی برای بازی های شرکت رایوت گیمز مانند League of Legends و Valorant است. کاربران می توانند با استفاده از این گیفت کارت، به راحتی به واحد پول داخلی بازی دسترسی داشته و از آن برای خرید هیرو ها، اسکین و آیتم ها در بازی استفاده کنند. گیفت کارت ریوت پوینت می تواند به عنوان هدیه به دوستان و خانواده ارائه شود. با این کارت، شما می توانید تجربه لذت بخشتری از بازی خود را داشته باشید.

خرید ریوت پوینت

برای خرید RP باید ابتدا ریجن اکانت خود را بررسی کنید و مدنظر قرار دهید. سپس مقدار آر پی مورد نیاز خود را مطابق با ریجن اکانت خود از بالای صفحه انتخاب و خریداری کنید. دقت کنید کد های این محصول باید با آی پی کشوری از ریجن اکانت شما فعال شود. برای مثال اگر بر روی سرور اروپا بازی میکنید می توانید از آی پی کشور هایی مانند آلمان، ایتالیا و … برای فعال کردن کد این محصول استفاده کنید.

خرید RP LoL

این گیفت کارت ها متعلق به شرکت رایوت گیمز می باشد و روی همه بازی های این شرکت قابل فعال سازیست اما مقدار پوینت دریافتی شما متفاوت خواهد بود.

برای مثال اگر قصد خرید RP لیگ اف لجندز را دارید میتوانید لیست مقادیر را در بالای همین صفحه مشاهده و خریداری فرمایید.

خرید RP LoL ترکیه

از آنجایی که واحد پول اکانت های کشور ترکیه لیر است پس قیمت محصولات درون بازی نیز با واحد لیر محاسبه می شود و اکثرا قیمت مناسب تری نسبت به RP EU دارند. دقت کنید پلیر های ریجن های مختلف در سرور مخصوص خودشان بازی می کنند پس اگر شما در سرور اروپا بازی می کنید امکان استفاده از RP ترکیه را ندارید.