گیفت کارت بلیزارد بتل نت

گیفت کارت بلیزارد

کارت های Blizzard یا همان بتل نت یک کارت هدیه است که پلیر ها می‌توانند از آن برای خرید گیم تایم، بازی‌ها و محتویات دیگری که توسط شرکت بلیزارد ارائه می‌شود استفاده کنند. این کارت‌ها در مقادیر مختلفی مانند 20 و 50 دلار یا یورو عرضه می‌شوند و برای بازیکنانی که علاقه‌مند به بازی‌های بلیزارد هستند، یک هدیه مقرون به صرفه و مناسب است. با استفاده از گیفت کارت بلیزارد خود، بدون نیاز به کارت اعتباری، می توانید اکثر خدمات بازی های بلیزارد همانند Overwatch، Hearthstone، Diablo 3 و World of Warcraft خریداری نمایید.

گیفت کارت بتل نت یورو

اگر بر روی سرور اروپا بازی میکنید با استفاده از گیفت کارت های اروپا می توانید محصولات بلیزارد استور را با واحد پول یورو خریداری کنید. البته دقت فرمایید بعضی از کشور ها مانند ایران تحریم هستند و قابلیت فعال کردن این کارت ها را ندارند.

خرید گیفت کارت بتل نت

ابتدا قیمت محصول مورد نظر را در وبسایت فروشگاه بلیزارد پیدا، سپس یک گیفت کارت با آن مقدار ( یا بیشتر ) تهیه کنید و با فعال کردن آن اقدام به خرید محصول فرمایید.

اموزش ساخت اکانت بتل نت

 1. اگر قصد ساختن اکانت بتل نت با ریجن اروپا دارید با استفاده از آی پی یکی از کشور ها اروپایی وارد لینک eu.battle.net و اگر قصد ساختن ریجن آمریکا دارید با استفاده از آی پی آمریکا وارد لینک us.battle.net شوید.
 2. از قسمت Account در بالا سمت راست بر روی گزینه Create Account کلیک کنید.
 3. کشور خود را مطابق با نیازتان انتخاب و سپس تاریخ تولد را انتخاب کنید. دقت کنید تاریخ تولد را به درستی ثبت کنید زیرا اگر در آینده مشکلی برای اکانت شما پیش بیاید میتوانید با ارائه اطلاعاتی مانند این مورد اکانت را بازیابی کنید. همچنین دقت کنید اگر قبل از ساخت اکانت گیفت کارت بتل نت تهیه کرده یا هدیه گرفته اید، کشور اکانت را مطابق با ریجن کارت خود انتخاب کنید.
 4. در قسمت بعد نام و نام خانوادگی را وارد کنید.
 5. در قسمت بعدی ایمیل و شماره موبایل خود را ثبت کنید. بهتر است شماره موبایل بین المللی با دسترسی همیشگی تهیه کنید. ( از ثبت نام با شماره های مجازی و موقت خودداری کنید )
 6. در مراحل بعدی رمز اکانت و بتل تگ را مشخص کنید. دقت کنید بتل تگ بعدا نیز قابل تغییر است اما در قبال هزینه ! پس در انتخاب آن دقت کنید.
 7. بعد از ساخته شدن اکانت نیز برای امنیت بیشتر میتوانید ورود دو مرحله ای را فعال کنید. آموزش فعال سازی ورود دو مرحله ای با نرم افزار Blizzard Authenticator

فعال سازی گیفت کارت Battle net

 1. وارد اکانت خود شوید یا اکانت جدید بسازید.
 2. گیفت کارت با مبلغ مورد نیاز مطابق با کشور اکانت خود تهیه کنید. ( در بالا مقادیر مختلف این گیفت کارت موجود است )
 3. در قسمت Redeem Code اکانت کد گیفت کارت خریداری شده از ایزی پینگ را وارد کنید.
 4. تبریک، اکانت شما شارژ شد.