EA Play (Access) 1 Month - Xbox ONE

 • 242,580 تومان

 • قیمت خرید با ایزی بن: 561
 • وضعیت:موجود
 • نوع محصول : دیجیتالی
  نحوه ارسال : الکترونیکی ( ایمیل )
 • تاریخ انتشار: ---
 • پلتفرم: XBox One
 • منطقه: Global - قابل استفاده در تمامی مناطق
 • زمان تحویل: 5 دقیقه الی 1 ساعت
 • ایزی بن هدیه: 4

برچسب ها: EA access, xbox, گیفت کارت EA


توجه : در صورتی که زمان فعال سازی این محصول دارای xbox game pass ultimate باشید کمتر از یک ماه شارژ خواهد شد. پیشنهاد می شود تا پایان سرویس game pass خود صبر کنید سپس اقدام به فعال سازی این محصول نمایید.

توجه : فقط بر روی اکانت هایی که تا به حال EA Access نداشته اند قابل استفاده می باشد.

توجه این محصول فقط بر روی XBOX One قابل استفاده است.

برای مشاهده ی لیست بازی های EA Access کلیک کنید.

سرویس EA Access در واقع یک نوع اشتراک است که به سبب همکاری میان کمپانی Microsoft و شرکت Electronic Arts، برای کاربران کنسول Xbox One در دسترس می باشد. این اشتراک، دقیقا مثل اشتراک طلایی یا به اصطلاح "گُلد" (Xbox Live Gold) است؛ یعنی شما با داشتن این اشتراک، از مزایای ویژه ای بهره مند می شوید. شما با داشتن اشتراک EA Access  می توانید بازی های آینده‌ی شرکت EA ، یعنی عناوینی که هنوز وارد بازار نشده اند را به صورت رایگان تجربه کنید. پس از تجربه‌ی چند ساعته، اگر بازی مورد نظر را دوست داشتید، می توانید آن را خریداری کرده و تا هر زمان که مایل بودید، از آن لذت ببرید! همچنین جالب است بدانید که تمامی پیشرفت ها و عملکرد های شما در تست رایگان، ذخیره می شوند.

سرویس EA Access دارای یک بخش منحصر به فرد به نام The Vault است. این بخش شامل 20 بازی جدید، متنوع و هیجان انگیز می باشد که تماماً برای اعضای اشتراک EA Access رایگان هستند. تصور کنید که با پرداخت تنها 5$ بتوانید عناوین بزرگی همچون Battlefield 1 و Titanfall 2 یا FIFA 17 را به راحتی تجربه کنید! حتی برخی از بازی های نسل هفتمی، مثل Plants Vs Zombies یا Dead Space نیز در این سرویس حضور دارند. علاوه بر این، در آینده بازی های بیشتری به این بخش افزوده خواهند شد.

کسانی که اشتراک EA Access را داشته باشند، در خرید تمامی عناوین شرکت EA از 10% تخفیف ویژه برخوردار خواهند بود. البته توجه داشته باشید که این تخفیف، تنها مختص خرید هایی است که از فروشگاه دیجیتالی Xbox Store صورت می گیرند. بنابراین... بله شما عزیزانی که ساکن کشور ایران هستید نیز می توانید از چنین مزیتی برخوردار شوید! منبع توضیحات : پردیس گیم

نظر بدهید

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید