Call of Duty: Infinite Warfare - Steam

اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
  • 74,900 تومان 264,000 تومان
  • وضعیت:ناموجود
  • نوع محصول : دیجیتالی
    نحوه ارسال : الکترونیکی ( ایمیل )
  • تاریخ انتشار: 14 آبان 1395
  • پلتفرم: Windows
  • منطقه: EU - اروپا
  • زمان تحویل: 1 الی 4 ساعت

ناموجود

برچسب ها: خرید نسخه اورجینال Call of Duty Infinite Warfare, خرید بازی Call of Duty, خرید COD, COD Infinite Warfare


توجه : این محصول فقط بر روی اکانت های Europe قابل استفاده است.

توجه : این بازی فقط با آی پی کشورهای اروپایی قابل اجرا می باشد.

ندای وظیفه: جنگاوری بی‌نهایت  یک بازی ویدئویی در سبک تیراندازی اول شخص از مجموعه بازی‌های ندای وظیفه که توسط استودیوی اینفینیتی وارد ساخته شده‌است؛ و بوسیله شرکت اکتیویژن در تاریخ ۴ نوامبر ۲۰۱۶ برای مایکروسافت ویندوز، پلی‌استیشن ۴، و اکس‌باکس وان منتشر شد.

داستان بازی :

داستان بازی در آینده رخ می‌دهد. زمانی که در اثر افزایش جمعیت زمین از منابع طبیعی تخلیه می‌شود و انسان‌ها در قالب کلونی‌های متعددی تمام منظومه شمسی را در اختیار می‌گیرند. پس از سالها انسان‌ها همچنان در کلونی‌ها در فضا زندگی می‌کنند. اما گروه تروریستی The Settlement Defense Front که به اختصار SDF نامیده می‌شوند به سیارات و اقمار تحت حاکمیت «اتحادیه ملل فضایی» یا the United Nations Space Alince، (به اختصار: UNSA) هجوم می‌برند و بسیاری از مردم را از بین می‌برند. بازیکن در نقش سروان نیک ریس (Captain Nick Reyes) یکی از سربازان SATO ایفای نقش می‌کند. SATO مخفف the Solar Associated Treaty Organization یکی از گروه‌های نظامی در دنیای بازی است که وظیفه حفاظت از مرزهای انسانی در منظومه شمسی را بر عهده دارد.

نیک ریس که در ابتدای بازی یک سرگرد است به همراه سرگرد سالتر و ایتن ربات جنگی UNSA در یک مانور شرکت می‌کنند اما سفینه‌های اس دی اف به زمین حمله می‌کنند. ریس و سالتر به همراه ایتن و کاپیتان رینز به طرف مقر اتحادیهٔ فضایی می‌روند. در آنجا متوجه می‌شوند که یکی از افراد تروریست به نام رایا  سعی در غیرفعال کردن سپر دارد. اما رایا در اجرای نقشهٔ خود ناکام می‌ماند و دستگیر می‌شود. بعد از این واقعه کاپیتان رینز درجهٔ ریس را به کاپیتانی تغییر می‌دهد. بعد از نبردی سنگین در حومهٔ زمین، کاپیتان ریس به سفینهٔ فضایی "رتریبیوشن"  (به معنای "مجازات") منتقل می‌شود و در آنجا وظیفهٔ فرماندهی سفینه را به عهده می‌گیرد.

کاپیتان ریس در نبردهای مختلف و در سیارات و اقمار مختلف شرکت می‌کند اما در نهایت متوجه می‌شود که مشکل اصلی در زمین است بنابراین به زمین بازمی‌گردد و متوجه می‌شود که نیروهای SDF توانسته‌اند رایا را فراری دهند و هر لحظه امکان دارد کل زمین در خطر نابودی کامل قرار گیرد. ریس هر چند که موفق می‌شود به رایا برسد اما رایا می‌تواند در مبارزهٔ تن به تن او را شکست دهد و با برنامه ای سپر دفاعی را غیرفعال کند و تنها بازدارندهٔ این برنامه را که وسیله ای در شکم خودش است را نابود کند.

در همان زمان سفینه‌های SDF وارد جو زمین می‌شوند و ریس به سفینهٔ اصلی نفوذ کرده و با در اختیار گرفتن یکی از ربات‌ها و انتحار وی در نزدیکی رهبر شورشیان، او را از بین می‌برد و اختیار سفینهٔ وی را در دست می‌گیرد

پس از آن کاپیتان ریس سعی می‌کند تا به خطوط دفاعی دشمن در مریخ نفوذ کند اما هواپیمای جنگی وی سقوط می‌کند و پس از آن رتریبیوشن نیز سقوط می‌کند. بازماندگان گروه به همراه ریس، سالتر و ایتن به طرف قلهٔ المپس مان در مریخ هجوم می‌برند و بسیاری از یاران ریس در جریان نفوذ به ساختمان شیپیارد تروریست‌ها کشته می‌شوند. کاپیتان ریس در نهایت می‌تواند به پایانه برسد اما سالتر می‌گوید تا زمان فعال بودن سپر دفاعی سلاح‌های سفینه کار نمی‌کند. در آنجا ایتن توضیح می‌دهد که باید برای نابودی سپر هستهٔ مرکزی شیپیارد منفجر شود بنابراین ریس کنترل وی را در اختیار می‌گیرد و با خود انفجاری ربات هسته را نابود می‌کند.

با غیرفعال شدن سپر، شیپیارد بی دفاع می‌ماند و آتش سنگین نیروهای ریس آغاز می‌شود در اثر انفجارات شیشه‌های پایگاه می‌شکند و ریس در اثر مکش هوا به خارج پرتاب می‌شود. او سعی می‌کند تا خود را نجات دهد اما متوجه می‌شود که برای نجات خودش باید دستور توقف آتش را بدهد اما دستور ادامهٔ حمله را صادر می‌کند.

در پایان با برخورد باقیمانده‌های کشتی فضایی به کلاهخود وی شیشهٔ آن می‌شکند و کاپیتان ریس در اثر انجماد و کمبود هوا کشته می‌شود.

مولتی پلیر :

قسمت چندنفرهٔ بازی ندای وظیفه: جنگاوری بی‌نهایت مانند قسمت‌های قبلی سریع و لذت بخش طراحی شده‌است. سازندگان بازی می‌گویند که سناریوی چندنفرهٔ بازی دقیقاً همان چیزی است که طرفداران مجموعهٔ ندای وظیفه از نسخهٔ جدید انتظار دارند. این بخش دارای سناریوهای مختلفی است که از بین آن‌ها می‌توان به حالت زامبی اشاره کرد. حالت زامبی را می‌توان به شکل Co-op بازی کرد. این سناریو خط داستانی مخصوص خودش را دارد و چالش‌های متفاوتی را پیش روی بازی‌کننده‌ها قرار می‌دهد.


حداقل سیستم مورد نیاز
سیستم عامل Win 7 64bit
پردازنده Core i3-3225 3.3GHz / Phenom II X4 820
رم 8 GB
گرافیک GeForce GTX 660 / Radeon HD 7850
فضای لازم 70 GB
سیستم پیشنهادی
سیستم عامل Win 7 64
پردازنده Core i5-4460 3.2GHz / FX-8320
رم 16 GB
گرافیک GeForce GTX 1050 Ti 4GB / Radeon R9 280X
فضای لازم 70 GB

نظر بدهید

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید