با ما، DOTA2 باز حرفه‌ای شوید !

با EZPing ، دوتا باز حرفه‌ای شوید !

حتما تا به حال برایتان پیش آمده که احساس کنید هم تیمی‌هایتان ضعیف هستند !

متاسفانه این مشکل در سیستم Matckmaking بازی محبوب دوتا ۲ وجود دارد ، ضعفِ این سیستم در پیدا کردن و مشخص کردن بازیکن‌های سطوح مختلف است و بسیار دیده شده کسانی‌ که از لحاظه اسکیل سطح بالایی‌ دارند و حرفه‌ای به حساب می‌آیند با بازیکنان میان رده و یا ضعیف هم تیم میشوند.و یا بازیکنانِ میان رده ای که به دنبال پیشرفت هستند اما به دلیل هم تیمی شدن با بازیکنان ضعیف قادر به برنده شدن بازی و افزایش MMR خود نیستند.

تیم EZPing برای کسانی‌ که به دنبال راهی‌ سریع برای افزایش Rank و MMR، و ارتقا سطح بازی خود هستند راهکاری ارائه کرده ، که در ادامه به معرفی‌ آن‌ می‌پردازیم ،

یکی‌ از این روش‌ها استفاده از اسکریپت‌ها هستند :

با ما همراه باشید . EZPing.IR

 

اسکریپت چیست؟

به یک سری شبه کد‌های برنامه نویسی شده گفته می‌شود که اغلب توسط زبان Lua و ++C نوشته میشوند و جوری طراحی شده اند که بر اساس نیاز در شرایط مختلف می‌توانند قابلیت‌هایی‌ رو به بازیکن ارائه بدند که یا به عکس‌العمل بسیار زیادی نیاز دارد و یک بازیکن میان رده قادر به انجامش نیست ، و یا کلا امکان انجامش در بازی وجود ندارد ( به اصطلاح Cheat ) .

 

تیم EZPing محصولی رو براتون گرد آوری کرده که میتونید از تعداد بسیار زیادی اسکریپت به صورت همزمان استفاده کنید که در ادامه به معرفی‌ تعدادی از آن‌ ها به صورت دقیق می‌پردازیم :

 

اسکریپت تشخیص هیروی اصلی از Illusion :

با استفاده از این اسکریپت میتوانید هیروی اصلی تیم حریف را از Illusion ها تشخیص دهید , نمونه ی کار این اسکریپت توسط تیم فنی EZPing تست شده و در تصویر زیر قابل مشاهده است.

 

اسکریپت نشان دادن Cooldown های تیم حریف :

 

با استفاده از این اسکریپت میتوانید مدت زمان Cooldown های Spell های مختلف همه ی هیرو های حریف را ببینید , نمونه ی کار این اسکریپت توسط تیم فنی EZPing تست شده و در تصویر زیر قابل مشاهده است.

 

 

اسکریپت نشان دادن Mana Bar در زیر Health Bar هیروی های حریف :

با استفاده از این اسکریپت میتوانید مقدار Mana هیرو‌های حریف را به صورت Mana Bar در بالای هیروی حریف مشاهده کنید و دیگر نیازی به کلیک و Select (Target) کردن هیروی حریف نیست , نمونه ی کار این اسکریپت توسط تیم فنی EZPing تست شده و در تصویر زیر قابل مشاهده است .

 

اسکریپت Visible By Enemy :

استفاده از این اسکریپت به شما این امکان را میدهد تا هنگامی که توسط تیم حریف قابل مشاهده هستید به شما آلارم و اخطار دهد ، این قابلیت برای تشخیص Ward Observer تیم حریف و یا Sentry ها و همچنین برای موقعیت Gank کردن و همچنین جلوگیری از Gank شدن بسیار کار آمد است، اخطار این اسکریپت قابل تنظیم بوده و میتوانید این آلارم را به شکل‌های مختلف تنظیم کنید ، که در ادامه ما از دایرهٔ آبی رنگ زیر هیروی مورد نظر استفاده کرده ایم ، وجود این دایره آبی رنگ زیر پای هیروی خود و یا هم تیمی به معنی دیده شدن توسط تیم حریف است ، نمونه ی کار این اسکریپت توسط تیم فنی EZPing تست شده و در تصویر زیر قابل مشاهده است .

 

اسکریپت Ability Alert  :

این اسکریپت به شما این امکان را میدهد تا هنگامی که تیم حریف Spell های خاص استفاده میکنند و یا Teleport می‌کنند ، حتی زمانی‌ که در تاریکی‌ (FoW – Fog of War) هستند ، به شما اخطار داده شود و روی Minimap محل استفاده شدن را نشان دهد ،نمونه های کار این اسکریپت توسط تیم فنی EZPing تست شده و در تصویر زیر قابل مشاهده است .

 

 

اسکریپت Neutrals SpawnBox :

با فعال کردن این اسکریپت Spawnbox های کریپ‌ های Jungle همیشه به نمایش گذاشته خواهند شد و نیازی به فشردن دکمه ALT نیست ، این اسکریپت بیشتر برای Support ها و یا کسانی‌ که در حال Farm کردن هستند کاربرد دارد ،نمونه ی کار این اسکریپت توسط تیم فنی EZPing تست شده و در تصویر زیر قابل مشاهده است .

 

 

اسکریپت Jungle Maphack :

با استفاده از این اسکریپت قادر خواهید بود تا هنگامی که هیرو‌ های تیم حریف در حال Farm کردن در Jungle هستند متوجه شوید ، این قابلیت علاوه بر نشان دادن بر روی صفحهٔ بازی بر روی Minimap نیز با یک دایره کوچک همانطور که در عکس زیر نشان داده شده اقدام به اخطار دادن می‌کند ، این اسکریپت به Jungle MapHack معروف است و بسیار برای Gank کردن هیرو‌های حریف کار آمد است. نمونه ی کار این اسکریپت توسط تیم فنی EZPing تست شده و در تصویر زیر قابل مشاهده است .

 

 

اسکریپت نمایش Hidden Spells :

این اسکریپت به شما این قابلیت را میدهد تا هنگامی که هیرو‌های تیم حریف از Spell ها یاItem ها و یا Teleport در FoW (Fog of War) استفاده میکنند به شما نمایش داده شود ، برخی‌ از این قابلیت‌ها مانند Teleport ، بر روی Minimap نیز قابل مشاهده هستند.نمونه ی کار این اسکریپت توسط تیم فنی EZPing تست شده و در تصویر زیر قابل مشاهده است .

 

 

اسکریپت Projectile Prediction :

این اسکریپت برای نشان دادن Spell ها و Effect هایی‌ که حالت خطی ( Line ) دارند و همینطور جا خالی‌ دادن از آنها به کار میرود ، مانند Hook ، Arrow ، Hookshot ، Shadow Poison و ….

نمونه ی کار این اسکریپت توسط تیم فنی EZPing تست شده و در تصویر زیر قابل مشاهده است .

 

قابلیت هک دوربین بازی ( Camera Hack ) :

این اسکریپت همانطور که از اسمش مشخص است برای تغییر فاصلهٔ استاندارد دوربین بازی استفاده میشود ، بر خلاف روش‌های دیگر با استفاده از این روش هرچقدر هم که فاصلهٔ دوربین را زیاد کنید شاهد ابر‌ها و مه‌‌ های سفید و اذیت کننده که در روش‌های دیگر وجود دارد نخواهید بود.نمونه ی کار این اسکریپت توسط تیم فنی EZPing تست شده و در تصویر زیر قابل مشاهده است .

 

موارد بالا تنها تعداد محدودی از اسکریپت هایست که در Pack مخصوص EZPing.ir برای شما گرد آوری شده ، این Pack شامل اسکریپت‌های زیر نیز می‌باشد که هر کدام به اختصار توضیح داده شده :

 • Match Auto Accept – اسکریپت Accept اتوماتیک Match
 • Auto Disabler – اسکریپت Disable (Silence – Stun – Cyclone – Hex – Mute) کردن حریف در کمترین زمان
 • Rune Snatcher – اسکریپت برداشتن اتوماتیک Rune ها و Bounty ها به محض ظاهر شدن
 • Auto Stacker – اسکریپت فوق العاده Stack کردن Jungle به صورت اتوماتیک با فشردن 1 دکمه !
 • Aegis / Cheese / Refresher Orb Snatcher – اسکریپت برداشتن اتوماتیک Aegis و Cheese و Refresher Orb به محض کشته شدن Roshan
 • Auto Treads Switch – اسکریپت تغییر حالت Power Treads در شرایط مختلف برای Mana و یا HP
 • Auto Hook / Auto SunStrike – اسکریپت Hook اتوماتیک و Sunstrike اتوماتیک بسیار دقیق !
 • Invoker Combo Spells Script – اسکریپت اجرای اتوماتیک Combo های هیرو Invoker
 • Auto Inventory Items – قابلیت اعمال تنظیمات مختلف در عین سادگی برای استفاده ی اتوماتیک از آیتم های Inventory مانند Orchid , Scyth , Eul , Shivas , Vessel , Dagon , Abbyssal , Phase Boot , Medallion , Solar Crest , و ….
 • All Heroes Combo Spells – پشتیبانی از اجرای Combo های تمامی هیرو ها مانند Tinker , Magnus , Enigma , Kunkka , Arc Warden , Meepo , Invoker , Rubick , Zeus , Shadow Fiend , Earth Spirit , Earthshaker , Storm Spirit , Techies , و …..
 • Auto Destroy Techies Mines – اسکریپت Attack اتوماتیک Mine های هیروی Techies وقتی که از کنار آن ها عبور میکنید !
 • Techies : Auto Detonate Bombs – اسکریپت انفجار اتوماتیک Mine های Techies وقتی که حریف را خواهند کشت !

تعداد بسیار زیادی اسکریپت دیگر که توسط دیگر کاربران و اسکریپت نویسان طراحی شده است …

 

* توجه داشته باشید که این Pack با ضمانت عدم بن شدن اکانت, برای اولین بار توسط تیم EZPing.IR برای شما کاربران گرامی گرد آدوری شده است !

همچنین روند خرید و نصب و اجرا و همینطور استفاده از این نرم افزار بسیار ساده بوده و نیاز به هیچگونه دانش برنامه نویسی و اسکریپت نویسی ندارد , همه ی توضیحات و راهنمایی های لازم در هنگام تحویل توسط تیم پشتیبانی EZPing.IR ارائه خواهد شد  . *لازم به ذکر است که بنا به دلایل امنیتی, هر اکانت از این Pack فقط و فقط قابل اجرا بر روی یک کامپیوتر بوده و نمیتوان همزمان با دو یا چند کامپیوتر از این برنامه استفاده کرد , این ویژگی قابل دور زدن و کرک کردن نیست !

این محصول تحت عنوان Script های Dota2 هم اکنون آماده ,جهت ارائه به کاربران محترم سایت EZPing.IR میباشد

برای سفارش این محصول میتوانید از لینک زیر اقدام کنید :

لینک خرید Dota 2 Scripts / اسکریپت های دوتا 2

 

نویسنده مطلب: Siavash

9 دیدگاه در “با ما، DOTA2 باز حرفه‌ای شوید !

 • sajjad

  (مارس 12, 2018 - 11:17 ق.ظ)

  سپاس خیلی عالی بود

 • پدرام

  (جولای 10, 2019 - 4:20 ب.ظ)

  این الان با هک چه فرقی داره؟؟؟‌ واقعا تعجب میکنم همچین چیزایی بن نداشته باشه ! همیشه فکر میکردم دوتا 2 بازی سالمیه کلا تصوراتم خراب شد 😐

  • Dane5h

   (اکتبر 2, 2019 - 3:47 ب.ظ)

   زمانی که همه چیز به اصطلاح کلاینت ساید باشه امکان تشخیص از سمت سرور نیست.

 • یک دوست

  (جولای 27, 2019 - 12:40 ب.ظ)

  واقعا برای کسایی که از کد تقلب توی بازی ها استفاده میکنند متاسفم و برای سایت شما هم همینطور که با این کارها فقط دارید تفریح های مردم و از بین میبرید و این بازی های قشنگ آنلاین رو به آلودگی میکشید کاش روزی برسه که دیگه هیچ کسی به دنبال دور زدن بازی ها یا به زبان خودمون استقاده از چیت کد نباشه به خاطر هزینه ی ناچیزی که گیرش میاد هزاران فحش و ناسزا پشتش باشه با تشکر امیدوارم که این نظرها حذف نشن

 • ....

  (آگوست 30, 2019 - 1:48 ب.ظ)

  شک نکن بد چند تا مچ اکانتت بن میشه …
  بدشم تو خودت پلی بدی پرو شی بهتر از اینکه با چیت یا همون اسکریپت بازی کنی و نووب سگ بمونی

  • Dane5h

   (اکتبر 2, 2019 - 3:50 ب.ظ)

   در مورد پرو شدن صد در صد حق باشماست.

 • علی

  (آگوست 31, 2019 - 1:07 ق.ظ)

  همون چیت خودمونه دیگ حرفه ایس کجا بود ؟

 • اصغر سگ دست

  (فوریه 27, 2020 - 7:23 ق.ظ)

  برای زولا چیت بساز — برای کانتر چیت بساز — برای شطرنج چیت بساز ولی دست به دوتا2 نزن. تمام دلخوشی من اینه که دوتا2 مثل گارنا چیتر نداره …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *