Assassin’s Creed Mirage (Xbox One / Series X|S)

30%

Assassin’s Creed Mirage (Xbox One / Series X|S)AC-MRG-XBOX


2,329,000 تومان

برای فعال شدن سبد خرید و نمایش قیمت ، گزینه های محصول را از کادر بالا انتخاب کنید.

Product total
Options total
Grand total

( آخرین بروزرسانی : 5 خرداد, 1403 )

ویژگی های کلیدی محصول

  • زمان تحویل : 1 الی 4 ساعت

بررسی اجمالی محصول

Assassin’s Creed Mirage یک بازی ویدئویی در سبک اکشن ماجراجویی، سیزدهمین نسخه بزرگ از این سری و جانشین AC Valhalla است. میراژ اساساً در بغداد قرن نهم می گذرد و شخصیت “باسیم ابن اسحاق” در آن نقش آفرینی می کند.

نقاط قوت نقاط ضعف
  • مناسب Xbox Series X|S
  • مناسب Xbox One

معرفی : Assassin’s Creed Mirage (Xbox One / Series X|S)

Assassin’s Creed Mirage برای ایکس باکس یک بازی ویدئویی در سبک اکشن ماجراجویی، سیزدهمین نسخه بزرگ از این سری و جانشین AC Valhalla است. میراژ ( به معنی سراب ) اساساً در بغداد قرن نهم می گذرد و شخصیت “باسیم بن اسحاق” در آن نقش آفرینی می کند. از نظر تاریخی، این در زمان هرج و مرج در سامرا بود – دوره ای بی ثبات که با تغییر مداوم رهبری خدشه دار شد. در بازی، Basim – که اولین بار در Assassin’s Creed Valhalla دیده شد – از دزد خیابانی به Assassin تمام عیار تبدیل می شود.

باسیم بن اسحاق

تفاوت نسخه ها

استاندارد
دیلاکس
Master Assassin
AC Mirage
دارد
دارد
دارد
Deluxe Pack
دارد
دارد
Digital Artbook
دارد
دارد
Soundtrack
دارد
دارد
Lightning Pack
دارد
Jinn Pack
دارد
Fire Demon Pack
دارد
Master Assassin Pack
دارد
Guardian Pack
دارد

Basim به عضوی از Assassin Brotherhood تبدیل می‌شود که علیه فرمان تمپلارها شورش می‌کردند که می‌خواستند یک صلح اجباری را بر اساس شرایط خود و تحت کنترل خود ایجاد کنند. چارچوب زمانی در سال 861 بعد از میلاد شروع می شود، حدود 330 سال قبل از اولین بازی قرون وسطایی Assassin’s Creed. این پیش درآمد چیزی شبیه ادای احترام به بازی اول است و طرفداران شباهت ها را در تنظیمات بازی تشخیص می دهند.

در Assassin’s Creed Mirage تاکید زیادی بر پارکور، ترورها و مخفی کاری در بازی وجود دارد، و بغداد باستانی، با مجموعه متراکم ساختمان‌های بزرگ و بلند، محیطی عالی برای پارکور مانند یک آکروبات را نشان می‌دهد. مثل همیشه، پریدن از روی پشت بام ها یا بالا رفتن از کنار ساختمان ها بدون زحمت است. و همیشه گزینه های متعددی برای رسیدن به هدف شما وجود دارد، بنابراین می توانید تمام تلاش خود را، گستاخانه یا مخفیانه به سمت هدف خود طی کنید.

باسیم تجهیزات جدیدی دارد که به او در مبارزه و فرار از گوشه‌های تنگ کمک می‌کند، مانند یک مین شناسایی که می‌تواند ابری از دود پوششی را هنگام تحریک آزاد کند و یک ضربه دارت برای کشتن بی‌صدا اما دقیق. سفر باسیم زمانی آغاز می‌شود که او تحت حمایت روشن قرار می‌گیرد که همه آنچه را که در مورد تبدیل شدن به یک شخص پنهان (عضو Brotherhood) نیاز دارد به او می‌آموزد.

بازی Assassin’s Creed Mirage در مورد تاریخ غنی و پر داستان بغداد چیزهای زیادی به شما می آموزد، با مقالات و اطلاعات جدید که هرچه بیشتر پیشرفت کنید، قفل آن باز می شود. این اطلاعات توسط متخصصان این حوزه گردآوری شده است: با عکس هایی از مجموعه های خلیلی، مجموعه دیوید، موزه هنر، فرهنگ و طراحی جزیره شانگری لا و Institut du Monde Arabe (موسسه جهانی عربی)، به لطف کمک های مالی از ارگان ها و دولت های مختلف فرهنگی.

Mirage نسبت به تکرارهای قبلی بازی تاکید بیشتری بر مخفی کاری اجتماعی و توانایی های پارکور دارد، زیرا Basim یک عامل آموزش دیده مانند دیگر قهرمانان داستان نیست. بنابراین، پنهان کاری و تاکتیک ها کلیدی هستند. ضربه‌ها به باسیم آسیب جدی وارد می‌کنند، که سپس روی کارهایی که او می‌تواند انجام دهد تا زمان بهبودی او تأثیر می‌گذارد (هیچ کار سریع و آسانی وجود ندارد). وقتی او حمله می کند، حملات سریع چریکی بهترین گزینه برای اوست.

باسیم ممکن است قدرتمند یا آموزش دیده نباشد، اما فوق العاده سریع است – و این در عناصر پارکور این شخصیت قابل مشاهده است. به کمک برخی ابزارها، مانند Corner Swing، به باسیم در پنهان شدن از دشمنان کمک می‌کند، و می‌تواند وقتی که زمان‌بندی مناسب را به دست آورد، یک حرکت Multi-kill انجام دهد – اما باید آن را درست انجام دهد یا آماده فرار باشد!

نکته مهم این است که Assassin’s Creed Mirage در واقع یک قرن قبل از افتتاح Assassins Creed اتفاق می افتد. قلعه الموت در حال ساخت است ( بسیار آهسته ) و تنها زمانی که کامل شود، افراد پنهان از سایه ها خارج می شوند و به قاتلان تبدیل می شوند.

assassins creed mirage detection mine

مشخصات فنی : AC-MRG-XBOX

نسخه

باندل Mirage + AC Valhalla, دیلاکس, Master Assassin

دیدگاه

دیدگاهی ثبت نشده.

اولین نفری باشید که نظر می دهید برای “Assassin’s Creed Mirage (Xbox One / Series X|S)”