اسکریپت Melonity DOTA 2 سه ماهه

اسکریپت Melonity DOTA 2 سه ماههMLNTY-SCRPT-90D


1,873,000 تومان

ناموجود

ویژگی های کلیدی محصول

  • زمان تحویل : 5 دقیقه الی 4 ساعت

بررسی اجمالی محصول

اسکریپت‌های ملونیتی (Melonity Scripts) یک مجموعه از اسکریپت‌های برنامه نویسی شده و آماده هستند که برای بازی‌ دوتا 2 طراحی و توسعه داده شده‌اند.

معرفی : اسکریپت Melonity DOTA 2 سه ماهه

اسکریپت Melonity DOTA 2 سه ماهه چیست ؟

نرم افزار ملونیتی یکی از پیشرو ها در زمینه اسکریپت بازی دوتا 2 می باشد که با وجود آپدیت های بازی، این اسکریپت نیز خود را به بهترین نحو و به صورت مداوم با بازی هماهنگ کرده است.

اسکریپت‌های ملونیتی (Melonity Scripts) یک مجموعه از اسکریپت‌های برنامه نویسی شده و آماده هستند که برای بازی‌ دوتا 2 طراحی و توسعه داده شده‌اند. این اسکریپت‌ها به بازیکنان کمک می‌کنند تا در بازی‌، مزیت‌هایی را کسب کنند و عملکرد بهتری داشته باشند. از جمله قابلیت‌هایی که اسکریپت‌ ملونیتی می‌تواند فراهم کند، می توان به انجام برخی کار ها به صورت خودکار، افزایش سرعت عملکرد شما، بهینه سازی استراتژی‌ها و افزایش دقت در بازی اشاره کرد. با استفاده از این اسکریپت‌ها، بازیکنان می‌توانند تجربه متفاوتی را در بازی‌های خود داشته باشند و به عنوان یک ابزار کمکی در بهبود عملکرد خود در بازی‌ از آن بهره ببرند.

سیستم آنتی چیت (VAC) این اسکریپت به صورت کامل جلوی تشخیص بازی را میگیرد به صورتی که تنها راه آن گزارش سایر پلیر ها می باشد. همچنین اگر صفحه بازی خود را با استفاده از اسکریپت Zoom-out کرده باشید تمامی کلیک های خارج از صفحه معمولی به صورت کاملاً عادی نمایش داده خواهد شد.

یکی دیگر از مزیت های اسکریپت دوتا 2 ملونیتی تغییر سِت ( اسکین آیتم ) هیروی مورد نظر شما با هر آیتم موجود درون بازیست. حتی اگر آن آیتم را نداشته باشید !!! به طور مثال تمامی Arcana های بازی را میتوانید بدون هیچگونه افت فرم ریت استفاده کنید.

Melonity ویژگی های مفید متعددی را با هدف بهبود تجربه بازی شما به روی میز می آورد. این شامل مپ هک ( تقریبی ) با انیمیشن هیرو های دشمن، نمایش اینکه آیا یونیت ها یا هیرو های خودی در دید تیم مقابل هستند یا خیر، اعلان در مواقعی که هیرو های تیم مقابل شما از آیتم یا اسپل های Invisible استفاده می کنند و موارد دیگر می باشد.

توجه : اسکریپت Dota 2 فقط بر روی یک کامپیوتر قابل استفاده می باشد.

نحوه فعال سازی اسکریپت Melonity DOTA 2 سه ماهه :

وارد اکانت خود در سایت Melonity.gg شوید.

مطابق تصویر زیر وارد بخش My Subscription شوید یا بر روی گزینه Buy Subscription کلیک کنید.

آموزش ملونیتی

کد خریداری شده از ایزی پینگ را در قسمت Promocode وارد کرده و بر روی گزینه Redeem کلیک کنید.

آموزش ملونیتی 2

دیدگاه

دیدگاهی ثبت نشده.

اولین نفری باشید که نظر می دهید برای “اسکریپت Melonity DOTA 2 سه ماهه”